.

.

New
JUSTXIANG 4 Парчиња 1/2-Инчен Вози Влијание Приклучок за Продолжување Бар во Собата Челик 2, 3, 5, 10 Socket Set

JUSTXIANG 4 Парчиња 1/2-Инчен Вози Влијание Приклучок за Продолжување Бар во Собата Челик 2, 3, 5, 10 Socket

DEN 1313.28

Количина на стоки
Достапно

Таписерии и деликатна, високо компатибилни со опремата.Цврст и издржлив, долг животен век.Корисна уникатен конвексни наковалната форма wobble функција има 16 степени агол што ви овозможува да добиете цврст стисок на чудни аглеста приклучоци, кои се во низок грешки места.Wobble бар продолжување собата е изградена на силна хром vanadium челик за дополнителна сила и издржливост.Црна електрофореза заврши дека е лесно да се чисти и, исто така, отпорни на корозија.Нашата опрема се издржливи и сигурен квалитет замена на делови се твоите најдобри choice4 Парче 1/2-Инчен Вози Влијание Приклучок за Продолжување Бар во Собата Челик 2", 3", 5", 10"Спецификација : 1/2 инчи Drive Length : 2", 3"&510 Only продолжување бар оваа точка не се вклучени ratchet клуч фотографијата само се покаже на употреба.

Карактеристики на стоката

1/2 inch Drive :
Length:
2, 3&510
Only extension bar this item not included the ratchet wrench the photo only show the usage :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат