.

.

New
Подводна Камера, Ноќта IP68 Водоотпорен 4.3 во Риболов CCD Камера Екран за Мраз Морето Риболов за Жени Мажи(30 Метри во Должина)

Подводна Камера, Ноќта IP68 Водоотпорен 4.3 во Риболов CCD Камера Екран за Мраз Морето Риболов за Жени Мажи(30

DEN 3268.56

Количина на стоки
Достапно

6pcs високо‑моќ инфрацрвени сијалици за камерата извор на светлина, одделени од камерата за да се спречи вода магла од внесување на камерата.Батеријата е континуирана употреба време е до 4 часа.LED осветлувањето може да се прилагоди, да ги исполнуваат на вашиот различни потреби.Алуминиум легура 165 степен риба модел дизајниран, со цврсти и издржливи.Ладно отпорни, водоотпорен и анти‑затегнувачка кабел.Боја CCD екран, 1200 TVL камера, со висока дефиниција, ви обезбеди јасна слика. 4.3‑инчен TFT колор дисплејот со сонцето стакло, може да се користи во отворено светла средина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат