.

.

New
Кредитот Службеник Пензионирање Подарок - Заем Службеник Карпи Стакло - Пензиониран Кредит Службеник Присутни - Легендарниот Кредит Службеник - Виски Гимнастик

Кредитот Службеник Пензионирање Подарок - Заем Службеник Карпи Стакло - Пензиониран Кредит Службеник Присутни

DEN 432.00

Количина на стоки
Достапно

Овие класичен фацетирани карпи очилата се мора да се има за среќен час..одлично за духови!Здрав, тешки базирани на очила се издржливи и ќе застане за да го користите во зафатени ресторани, барови, и банкет капацитети.Идеален за пијалоци служел уредни, на карпите, и се меша коктели, премногу.Асортиман Детали : Фацетирани Чаша Бурбон Карпи Очила.Бои : Clear Material : Glass Volume : 12.5 оз.Храна Безбедно : Yes Машина За Миење Садови Безбедно. **Дело се применува од страна на Ласерски топлина и притисок офорт. (Нема боја додадени) ** Максимална некој област : 1 Аспект / Околу 1.75" x 2.75" .

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат