.

.

New
Игла Носот Клешти / 8Жица Машина Клешти Дијагонала Сечење Клешти се Погодни за Машина Жица, Свиткување Челик Жица, Мал Објект Позема, Итн.

Игла Носот Клешти / 8Жица Машина Клешти Дијагонала Сечење Клешти се Погодни за Машина Жица, Свиткување Челик

DEN 467.76

Количина на стоки
Достапно

【Најдобар Квалитет】 Жица клешти се направени од високо јаглероден челик, вкупните топлински третман, да обезбеди дополнителни силен и издржлив вилици и сечење на рабови дека нема да досадна. 【Прецизност Дизајн】 Безбедност жица клешти со долго serrated вилици да се повлече, притисни, и пресврт без лизгање.Високо-квалитетни извори за подолг живот, како и да ги минимизира рака замор. 【Не се лизга, се справува со】 Удобно се справи со конкавна-конвексни чувство дизајн, намалување на триењето, против пролизгување и рачки се обезбеди целокупната контрола, што ги прави повеќе удобно и сигурно. 【Широка Употреба】 Риболов клешти со фини совети за работа во тешко да се постигне места, одличен за хоби, занает употреба, накит одлуки, занаетчии, electricians, костец мали делови, виткајте жица, електроника поправка, мал објект грчевито држејќи се за, итн. 【Совршен По-продажбата на Услугата】 Ако заради било каква причина да одлучи да не го сакале тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние секогаш се стави клиенти барања на прво место.Карактеристики:Капка фалсификувани, топлина treated Heavy должност ПВЦ справува со лизга guards Size : 8" Жица Машина Pliers6" Долг Нос Pliers6" Дијагонала Сечење Pliers Package се вклучени : 1x Клешти.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат