.

.

New
KHJK Месинг Црево Фитинг, Barb Опашка BSP Машки Женски Навој Бакар Конектор Спојка (Боја : НОБ, Големина : 10мм Barb)

KHJK Месинг Црево Фитинг, Barb Опашка BSP Машки Женски Навој Бакар Конектор Спојка (Боја : НОБ, Големина :

DEN 642.00

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Месинг Цевка Фитинг; Материјал : Месинг.Вид : Прав Barb да BSP Машки Конец.BSP Тема Големина : 3/8" 1/2".Одговара За Црево Внатрешна Кол : 6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,16mm,19mm ID Црево.Течност Тип : Масло, Вода, Гас.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат