.

.

New
Безжичен Пренослив Bluetooth Boombox Говорникот & Преносни Bluetooth Boombox Рачен 300 Вати Батерија Бум Кутија За Звучник Преносни Музика Барел Гласно Стерео Систем, Fm Радио, 3 Tweeter

Безжичен Пренослив Bluetooth Boombox Говорникот & Преносни Bluetooth Boombox Рачен 300 Вати Батерија Бум Кутија

DEN 1876.56

Количина на стоки
Достапно

500 ВАТИ ЕНЕРГИЈА : На безжични караоке boombox bluetooth слушалката е опремен w/ dual 4" subwoofer и dual-1. 4" tweeter w/ 500 вати врв моќ / 250 W ФИРМИ во 4 ohm за целосен опсег опкружувачки стерео звук репродукција и пренесен куќиште за продолжен бас.КОМПАТИБИЛЕН СО BLUETOOTH : Овој бум кутија безжична bluetooth звучник цевка е компатибилен w/ bluetooth за безжичен аудио стриминг и работи w/ уреди како i Phone, android мобилен телефон, i Pad, таблет, КОМПЈУТЕР.Идеален за лична внатрешна домашна и надворешна употреба.ПОМОШНИ ТЕКСТ : Настрана од безжично поврзување, оваа музика барел bluetooth звучник гласно улица blaster е исто така опремен w/ 3. 5mm Помошен Влез, USB/SD порта кој може да поддржува MP3 датотеки, FM радио, и ¼ " влез за микрофон/гитара.ТРЕПКА DJ СВЕТЛА : Овој бум барел bluetooth звучник Pyle радио систем FM boombox со bluetooth има вграден дигитален аудио засилувач & пред контролен панел за лесно еквилајзер аудио конфигурација.Тоа, исто така, има трепка RGB боја светла за партиите. 200 ВАТИ ЕНЕРГИЈА : На безжични boombox bluetooth слушалката е опремен w/ 4" tweeter w/ 200 w врв моќ / 100 W ФИРМИ во 4 ohm за целосен опсег опкружувачки стерео звук репродукција и пренесен куќиште за продолжен бас.КОМПАТИБИЛЕН СО BLUETOOTH : Овој бум кутија безжична bluetooth звучник цевка е компатибилен w/ bluetooth за безжичен аудио стриминг и работи w/ уреди како i Phone, android мобилен телефон, i Pad, таблет, КОМПЈУТЕР.Идеален за лична внатрешна домашна и надворешна употреба.ПОМОШНИ ТЕКСТ : Настрана од безжично поврзување, оваа музика барел bluetooth звучник гласно улица blaster е исто така опремен w/ 3. 5mm Помошен влез, USB флеш диск / SD картичка порта кој може да поддржува MP3 датотеки, и дигитален FM радио со автоматско пребарување.ПРЕД CONTROL PANEL : Овој бум барел bluetooth звучник Pyle радио систем FM boombox со bluetooth има вграден дигитален аудио засилувач и опремени w/ a преден панел копчето контролен центар за кавга-бесплатно еквилајзер аудио конфигурациски поставки.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат