.

.

New
WLJBD Дома Пеглање Одбор, Пеглање Одбори Облека Студио Мулти-Боја, Облека Продавница Во трговскиот Центар Засилен Метал Пеглање на Маса, и да се Свитка, 110Cm / 120Cm Силна

WLJBD Дома Пеглање Одбор, Пеглање Одбори Облека Студио Мулти-Боја, Облека Продавница Во трговскиот Центар Засилен

DEN 1272.00

Количина на стоки
Достапно

На Пеглање Одбор Користи Не се Лизга Технологија за Безбедна Работа.на Пеглање Одбор Има Стабилна Структура и е Безбедно за Употреба.на Пеглање Одбор Користи Топлинска Подлога Дизајн, Така Што Може да се Користат со Доверба.Пеглање со Пеглање Одбор Го Прави Полесно и Побрзо да ги Организирате Вашите Алишта.Голем Товарот Дизајн на Пеглање Board Ви Овозможува да Го Користите Како Мала Маса.WLJBD Нашата продавница специјализирана за продажба на жива стока, добро избрани материјали.Од перспектива на секој потрошувач, ние се стремиме да се постигне најбезбедно и најсигурни и трајни производи за да се обезбеди вашето искуство!Ве молиме кликнете на нашата продавница да купат.Ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние нудиме Различни Стилови на Пеглање Одбори за Вас за да Изберете Од, Можете Да Изберете Според Различни Потреби.Се надевам дека Ќе Може да се Добие Добар Шопинг Искуство во Овој Магазин.Оваа Пеглање Одбор Поддржува Вашата Облека во Текот на Пеглање за Убави Резултати во Секое Време.Тоа е Уметност.Стоковните Материјал : Метал+Cotton Size : 110*30*85 Cm , 120*30*85 Cm Fold во Два Чекори Без Преземањето на Просторот.Може да Бидат Поставени во Било кој Простор.Прилагодете ја Висината на Различни Височини, Положба на Телото, Седи на Телото, Лесно Пеглање.Висок Квалитет на Памук Маска, Абсорбента и Дише, Пренослив и Перат, Удобен и Издржливи.Tips1. Ние Ги Користиме Меѓународните Логистика.Производи Генерално ги Преземе 15-25 Дена да Брод.Ако Тоа Трае Повеќе Од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето и Ние Ќе Ви Помогнат да се Реши Проблемот Што е Можно поскоро;2. Овој Производ е Прирачник за Мерење, Грешка е Нормално 1-2 Cm, Овој Производ Не Содржи Други Додатоци。Нашата Мисија:Ние Ќе Правилно Пакување На Секој Производ.Ако Постои Било Оштетување за Време на Транспортот, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Ние Ќе го Потврди и да го Земе колку Што е Можно поскоро!Ние Сме Посветени на Обезбедување на Вас со Високо-Квалитетни Производи и Пријателска Услуга.Ви благодарам Многу за Изборот на Нашите Производи.Ако Имате Било какви Прашања во Врска со Стоки и Логистика, Можете Да не Контактирате преку Маил и Ние Ќе ви ги Реши сите Проблеми за Вас.Се надевам дека Ќе Имате Убав Ден.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат