.

.

New
Црна Кањонот Дикенс Божиќ Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Дикенс Божиќ Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со

DEN 1080.00

Количина на стоки
Достапно

Мирис : Дикенс Божиќ (Пријатна до оваа празнична празник воодушеви со белешки од портокал чај, јаболков, цимет стапче и порција на топла apple pie).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Дикенс Божиќ (Пријатна до оваа празнична празник воодушеви со белешки од портокал чај, јаболков, цимет стапче и порција на топла apple pie).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат