.

.

New
UKN 30 Широк X Високи Бања Медицина Кабинет W/Led Осветлување Defogger Сива Модерна Современа Огледува Заврши

UKN 30 Широк X Високи Бања Медицина Кабинет W/Led Осветлување Defogger Сива Модерна Современа Огледува Заврши

DEN 2145.60

Количина на стоки
Достапно

30" Широк X Високи Бања Медицина Кабинет W/ Led Осветлување Defogger Сива Модерна Современа Огледува Заврши.Материјали : IP44 Оценет Елоксирани Алуминиумски Рамка; 5mm Бакар Слободни Сребро Огледала.Површина и Вдлабнати Монтажа Опции. 3 Прилагодливи Стаклени Полици.Висока Излезна LED Осветлување со Dimmable Допир Switch за Површината LED Задача Светла.Инфраред Допир Switch за Внатрешни работи LED Светло.Defogger со Допир се Префрлите.Електрични / USB Излез Комбо.Дигитален Часовник.Блум Шарки - 170 Степен Замав. 2 Огледува Врати со Огледува Задниот Ѕид.Производ Големина : Во 5.0.L X 30.0 Во.W X 30.0 Во.H.Производ Големина : на Медицина Кабинет : 30"W x 30"H x 5", Г. Материјал : Алуминиум.Тип : Медицина Кабинет.Крај : Огледува Заврши.Кабинетот висина : 18 до 34 Инчи.Собрание : Составуваат. âœ"ï *** ве Молиме да не известите директно од било каква загриженост со авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Позелени Патеки не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.** Блум Шарки - 170 Степен Swing Material : Aluminum Materials : IP44 Оценет Елоксирани Алуминиумски Рамка; 5mm Бакар Слободни Сребро Mirrors Defogger со Допир Switch Design/Изгледаат : Модерна & Contemporary Electrical / USB Излез Combo High Излез LED Осветлување со Dimmable Допир Switch за Површината LED Задача Lights Cabinet висина : 18 до 34 Inches Finish : Огледува Finish2 Огледува Врати со Огледува Задниот Ѕид Тип : Медицина Cabinet Product Големина : Во 5.0.L X 30.0 Во.W X 30.0 Во.HInfrared Допир Switch за Внатрешни работи LED Light3 Прилагодливи Стакло Shelves Color : Grey Digital Clock Assembly : Assembled Surface и Вдлабнати Монтажа Опции.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат