.

.

New
Qualarc MC-LDC-1401-BRZ Манчестер Скролувајте Логото Вратата Колона Планината Заклучување Капка Цевка поштенско Сандаче, Бронза

Qualarc MC-LDC-1401-BRZ Манчестер Скролувајте Логото Вратата Колона Планината Заклучување Капка Цевка поштенско

DEN 20194.08

Количина на стоки
Достапно

Фрлија Алуминиумски Faceplate.Тешко прав грб заврши.Цевка капки mail надолу во дел за замрзнување.Пространа внатрешност има бројни парчиња mail и карактеристики заминување mailslot.Доаѓа со сет на копчињата за заклучување на вратата.Додадете безбедност на вашиот Манчестер со инсталирање на цевка дека капки вашите e-mail пораки надвор од дофатот на несакани раце.E-mail паѓа на заклучување на задните врата за лесно колекција.На цевка е направена на 16 мерач прав обложен челик и вклучува посебен оддел за појдовната пошта. (Max солидна пакет поштенско сандаче може да се добијат : L 7.5" x W 7.5" x H 14").

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат