.

.

New
Сон За Мене Марко Менување на Маса и Салон, Бела Мало (Пакување од 1)

Сон За Мене Марко Менување на Маса и Салон, Бела Мало (Пакување од 1)

DEN 1557.60

Количина на стоки
Достапно

ВИСОК СТИЛ : Handsomely направена, Сонот За Мене Марко Менување на Маса & Салон е направена од цврсто дрво цреша.Неговиот класичен дизајн се одликува со мешавина на криви и прави линии, кои беспрекорно ќе се вклопи во било расадник.ВНИМАТЕЛЕН КАРАКТЕРИСТИКИ : Марко доаѓа со убаво стокмено за безбедност на железнички што го опкружува под 1" дебела менување на подлога.Тоа, исто така, има ограничување на рака со лесно ослободување тока кој го чува вашето бебе безбедно место.Не користите абразиви.ГОЛЕМА МЕМОРИЈА : На Марко е опремен со три лесно да се постигне, пространа и длабоко фиоки дека планирам удобно, и ќе ви овозможи да одржите вашиот Лос essentials уредно организиран и лесно да пристапите.УБАВИ БОИ : На Марко доаѓа во седум стилски и елегантен бои.Изберете од Црна, француски Бела, Сива, Бура Сива, Цреша, Еспресо и Природни, како што се дизајн на бебе соба од вашите соништа.БЕЗБЕДНОСНИ ПРАШАЊА : Безбедност е нашата врвниот приоритет и Марко ги исполнува сите CPSC и ASTM стандарди.Производ димензии 36 x 23 x 43 инчи и тежи 72.8 фунти.Сите алатки за него се предвидени.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат