.

.

New
LWKBE Преносни Детска Игра Мат, Мека Полиестер Индексирање Мат за Бебето, Градинка Детска Соба Декорација, 47-инчен Дијаметар,Тигар

LWKBE Преносни Детска Игра Мат, Мека Полиестер Индексирање Мат за Бебето, Градинка Детска Соба Декорација,

DEN 1765.44

Количина на стоки
Достапно

Безбедно и удобно душеци : мат е направен на премијата и токсични-слободен полиестер материјали.Тоа е удобно и кожа-пријателски.Издржливи и Практична настава : Големина : кол 47inch.Оваа игра душеци е доволно голема за играње на игри, и лесно да се носат кога укината.Бебето килим е полиестер материјали , кои се носат-отпорни, и дише.Исплакнете со ниска температура на водата, сува во вентилирани место, не го изложувајте на сонце.Парична казна изработка и исклучителна предност заклучување, добра форма и не се работи теми.Не се лизга поддршка па мат останува во место на било која површина.Стил : моделот е симпатична, игрива, и ги красат вашето бебе соба.бебето ќе падне во љубов со овој мека бебе килим и не се грижите за добивање повредени.Одличен Подарок : На руг може да се користи како игра мат, површина килим, индексирање мат, итн.Одличен прилог на спалната соба или playroom.Тоа е, исто така, совршен подарок за роденден.Производ description Material : Краток кадифен и полиестер, удобно и кожа-friendly Size : кол 0f 47 инчи.Доволно голема за играње на игри, и лесен транспорт кога укината.Парична казна изработка и исклучителна предност заклучување, добра форма и не се работи теми.Тоа е мека, и може да се користи како игра мат, килим, бебе да ползи мат, итн.Одличен прилог на спалната соба или playroom.Забелешка : Поради светлината и на екранот разлики, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере.Пакет се Вклучени : 1 x Игра Мат.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат