.

.

New
Fesjoy Термички Печатач, 80mm USB Термички Приемот Печатач со Авто Машина со Висока Брзина Печатач Билет Бил Печатење е Компатибилна со европската социјална повелба/ПОС ?

Fesjoy Термички Печатач, 80mm USB Термички Приемот Печатач со Авто Машина со Висока Брзина Печатач Билет Бил

DEN 2253.60

Количина на стоки
Достапно

Директни термички печатач за поддршка на USB кабел, компатибилен за Windows/Linux/Android системи, поврзување со Андроид паметен телефон треба екстра поврзани линија (поврзани линија не е вклучена.).Печатач со авто машина функција, 250 mm/s ултра висока-брзина на печатење, подобрување на печатење ефикасност.Јасно печатење квалитет и сигурен перформанси.Доаѓа со подвижни одбивни и хартиена ролна род, печатач поддршка 58mm или 80mm различни ширина на хартија во ролна.Компатибилен со ESC/ПОС инструкциското множество.Може да се широко се користи во супермаркетите, ресторан, продавница, даночни, банкарски, пост, итн.Поддршка преземете и печатење на логото & графика.Поддршка 1 D,2 D печатење бар-код.Титкање за звук може да биде затворена.Поддршка парични фиока.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат