.

.

New
Лице за Препознавање на Контрола на Пристап Панч Картичка Машина, Инфрацрвена Температура Мерење/Температурата на Телото Откривање Терминал Сите-во-Едно Машина,П?

Лице за Препознавање на Контрола на Пристап Панч Картичка Машина, Инфрацрвена Температура Мерење/Температурата

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

Не-контактирајте со автоматско температурата на телото откривање, четка за човекови се соочи и да се изврши со висока прецизност инфраред човековите температура стекнување во исто време, брз и висок ефект ,признавање време Време:<500ms Функција:Поддршка 22400 се соочува со база на податоци и 100000 евиденција Температура Спектар : 30-45(℃) Точноста:±0.3(℃) внатрешна Најдобри Растојание:≤0.5 m време на Одговор:<300ms Интерфејс Интернет интерфејс:RJ45 10 M/100 Ethernet Ваиганд порта:Поддршка влез/излез 26 и 34 Аларм за излез:1channel реле излез USB порт:1 USB порта (Може да биде поврзан ID идентификатор) Општи Моќност:DC 12 V/3А потрошувачка на Енергија:20 W(MAX) Работна температура:10℃ ~ +50℃ Влажност:5~90%, без кондензација Димензија:123.5(W) * 45.5(H) *266(L)mm Тежина:1.9 кг(не вклучуваат Монтажа голема заграда)11kgr(вклучуваат Монтажа голема заграда ) Колона Отворот:27mm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат