.

.

New
тајната градина романтична село сцени акции слики член на кралското семејство Платно Печатење Позадина Ѕид Mural Само Лепило Кора & Стап Позадината на Почетниот Зана

тајната градина романтична село сцени акции слики член на кралското семејство Платно Печатење Позадина Ѕид

DEN 2205.60

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ - Различен од другите ПВЦ материјали,сите наши ѕид мурали се направени од високо премиум платно.Балон За Слободни.Тие се безбедни, дише, животната средина пријателски, водоотпорен, не мувла и долготрајни.ГОЛЕМИНА - Ова ѕид mural се сече на 6 парчиња за лесна инсталација, секој во 100"x24", вкупната големина е 100"x144". (Без оглед на тоа која големина ти цел, може да се добие целата шема пропорционална на големината!Исто така да прилагодите е достапен, ве молиме контактирајте со нас ако било други барања.).САМО КОРА & СТАП - Лесно да се примени.Само кора надвор и да се вметнат.Не оштетување на ѕидот на површината кога отстранети.Тоа е лесно за вас да се создаде нов изглед или поправање на изгледот на сите постоечки мазни површини.НЕГА Може да се вметнат на речиси секој стан / мазна површина.Брише се чистат со влажна крпа.Бидете сигурни дека за да ја исчистите површината пред стап.Инстант кора и се применуваат на рамни површини.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за валкани или груби површини.ШИРОКА ПРИМЕНА - Украсете го вашиот дом со голема уметност.Погоден за посебна ѕид, кујна, спална соба, дневна соба, кујна кабинети, countertop, полици, фиока, ноќната, bookcase, провизии области, салон лагер, мебел, уметност, занает проекти, детската соба, трпезарија, ТВ на ѕид, софа во позадина, канцеларија ѕид декорација, итн.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат