.

.

New
Jatamansi SuperMax Раст На Косата Балсам

Jatamansi SuperMax Раст На Косата Балсам

DEN 666.72

Количина на стоки
Достапно

Борба против DHT.Содржи Хранливи материи за да се Стимулира Растот на Косата.Ги Зајакнува Послабите Фоликулите На Косата.Целосни и Погуста Коса.Jatamansi Super Max Hair Раст клима уред energizes прикриен scalps да генерира раст на косата.Помага да се промовира подебели, подолги и посилни коса.Ова е совршен производ за заостаната раст на косата.Работи да се природно да се забрза растот на косата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат