.

.

New
Oakley женска Msk3 3 Pack Лицето Маска Замена на Филтер за Мода Шамија, Бела, Една Големина НАС

Oakley женска Msk3 3 Pack Лицето Маска Замена на Филтер за Мода Шамија, Бела, Една Големина НАС

DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно

Пластика.Направен во САД.Не Затворање затворање.Рака Мие.ФИЛТРАЦИЈА И BREATHABILITY : Oakley е MSK3 3 Pack Замена на Филтер е со високи перформанси за еднократна употреба филтер кој има над 95% филтрација ефикасноста на честички надолу за да големината на ЧАСОТ 0.3. Ниска дишење отпор, исто така, обезбедува одлична заштита и удобност.ОДРЕКУВАЊЕ : Oakley MSK3 не е заверена од NIOSH/CDC/NPPTL, не е овластен да MK 149 Стандарди, и не е овластен за работни места каде БЗР во Согласност респираторна заштита програма за вклучување Одговара Тестирање на секој поединец е потребно.Тоа не е медицинското помагало и тоа не е лична заштитна опрема и не обезбеди антимикробна или антивирусен заштита и не е тестиран или квалификуван за да се спречи или да се намали инфекции.КОМПАТИБИЛНОСТ : Oakley е MSK3 замена на филтер доаѓа со три филтри и е компатибилен со Oakley е MSK3 Лицето Маска.ПОСЕТА НА OAKLEY БРЕНД ПРОДАВНИЦА : Кликнете на Oakley логото погоре за да ја видите целата Oakley бренд асортиман.Пластика.Направен во САД.Не Затворање затворање.Рака Мие.Од самиот почеток Oakley е посветена на обезбедување професионални и секојдневниот спортисти од целиот свет со решенија за поддршка на нивните перформанси страсти и ден-за-ден активности.На MSK3 Замена на Филтер е висока-перформанси, за еднократна употреба филтер кој има над 95% филтрација ефикасноста на честички надолу за да големината на 0.3 microns и доаѓа во пакет од три.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат