.

.

New
ZWYSL за Безбедност на Децата Анти-Падот Шарени Нето Домашна Анти-Падот Здрав Коноп Јаже Пребивање Балкон Градина Ограда за Безбедност на Железнички Мрежи за Пет Здр?

ZWYSL за Безбедност на Децата Анти-Падот Шарени Нето Домашна Анти-Падот Здрав Коноп Јаже Пребивање Балкон Градина

DEN 9852.96

Количина на стоки
Достапно

★ Мек материјал, светлина мрежа, multilayer искриват и weft, парична казна жици, парична казна изработка; високи-температура сончање, водоотпорен; јасни линии, не се лизга, абразија-отпорни. ★ Тоа усвојува knotless knotless се врти на двојно игла.Оваа плетенка, knotless јаже структура е повеќе носат-отпорни, од стандардните ликвидација и заврзана видови, УВ третман штити нето од сонцето. ★ Рака-ткаење,безбедноста оградата нето-да се задржи деца од дојдеме нивната глава и тела преку banisters.Мрежата исто така може да спречи чевли, деца играчки, и други предмети од паѓање од windows, балкон, и скалило baluster. ★ Направени од премиум најлон материјал, силна, цврста, солза - отпорни, отпорни на абење, отпорност и дожд залак - доказ за долгорочна употреба, не е лесно да се пробие и да даде вашата мачка најдобри заштита.Тоа исто така може да се користи за да ги красат вашата соба. ★ Само користење на јаже да помине преку мрежа рабовите за да се поврзете на парапет заедно е во ред, сосема лесно да го инсталирате или отстраните.Ги надолу со сапун и сунѓер или само да го отстранат со директен перење.Тоа може да биде укината и се чуваат на пригоден начин.БРЕНД-ZWYSLSafety Нето Параметри▶Материјал : Полиестер▶Производен метод : рачно ткаени▶Стока за употреба : декорација, суспендирани таванот, качување нето, безбедност ▶заштита, облека виси нето▶Боја : Colorful PROTECTION НЕТО КАРАКТЕРИСТИКИ : ◆уникатна текстура и ретро боја на коноп јаже се многу популарни во таванот декорација.◆Разумен колокација и дизајн го прават уникатна текстура на коноп јаже нето повеќе истакнати, истакнувајќи го квалитетот.◆На коноп јаже нето-е отпорна на атмосферски и не се лизга својства, што е повеќе издржливи како безбедносна заштита.◆Карактеристиките на ретро и практичност на коноп јаже себе додадете боја до продавница и да се нагласат неговите temperament Use метод : 1.Вратоврска мрежа на балкон парапет од пластични тока заклучување низ над дупки.2.Вратоврска мрежа на балкон железнички со врзување јаже преку странични дупки.3.Ве Молиме имајте на ум : ве Молиме вирус мрежа нето цврсто потоа се врзуваат.Пакет Се Вклучени : ★1*Коноп Јаже Net Notes : 1. Ние само го продаде јаже мрежи, со исклучок на други украси.Answer : ___________________________ Note : 2. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.3. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат