.

.

New
LZQBD 4 Ниво Прилагодливи Shelving Единици Повеќенаменски Челик Модерна Складирање Рек Бања Складирање со 4 Куки, Погоден за Провизии Кујна Livingroom Бања Канцеларија xzcxzgvdfgsdf

LZQBD 4 Ниво Прилагодливи Shelving Единици Повеќенаменски Челик Модерна Складирање Рек Бања Складирање со 4

DEN 1036.80

Количина на стоки
Достапно

Мазна Површина : Висока Температура Полиестер Додава Чувство на Стил на Секој Дом Оркестарот, Висок Сјај, ' Рѓа и Корозија, Издржливи.Лесно Собрание : се Прилагоди на Висината на Полицата со Прилагодување на Пп Клип за да го Поставите Картичка.Висина на Стапалото Може да Се Прилагоди за да се Справи со Нерамна Земјата и да се Осигура Безбедноста и Стабилноста на Рамката.Простор за Заштеда на енергија за Складирање Рек : Овој Компактен Управување со Пространа Простор за Складирање, Па Може да се Зголеми Секоја педа на Вредни Countertop Простор.Две Стилови : Ѕид-Монтирани, Десктоп.Трајност на Изградба : Изградени на Трајни Метална Цевка, Редови Мрежа на Дистрибуција, Униформа носивоста и Силна Стабилност.Рамката Заеднички се Зезнав Цврсто и Фирма.Повеќенаменски : Чување на Сад Совршен за Купатило, Кујна Дневна Соба за Складирање, Како што се Сапуни, Шампони, Четки, Зачини Шишиња, Лименки или средства за Чистење Кујна, Каде Што е Потребно да се Среди за Складирање.Овој Производ Помага да ги Задржи Сите на Вашите лични Предмети, со Цел во Вашата Спална соба, Купатило, Кујна, Облекување Соба или Ходникот.Спецификации : Боја : Silver Material : Steel Size : 300×300×900 Mm(11.8×11.8×35.4 Во)Големина : 300×300×900 Mm(11.8×11.8×35.4 In)Тежина : 3 Kg Notes : Бидете Сигурни Дека Сите Барови Стигнат до Дното на Конекторот Дупка.Внимателни Монтажа и Демонтажа.Да Се Избегне Изложување На Сонце, Во Спротивно Тоа Ќе Го Скрати Нејзиниот Живот.за Стабилност Чевли Рек, Не Ставајте Тешки Предмети на Врвот на Долг Рок.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат