.

.

New
Siemens 3RT10 55-6AR36 Моторни Контактор, 3 Столбови, S6 Големината на Рамката, Завртка Терминали, Конвенционалните Калем, 2 НЕМА + 2 NC Auxilliary Контакти, 150 AC3 Amp Оценка, AC 40-60Hz, DC 440-480V

Siemens 3RT10 55-6AR36 Моторни Контактор, 3 Столбови, S6 Големината на Рамката, Завртка Терминали, Конвенционалните

DEN 10446.00

Количина на стоки
Достапно

Конвенционалните Серпентина.Цврста Состојба Управувана Серпентина Со Поширок Спектар и 24 V DC САЛАДИН Текст.Цврста Состојба Управувана Серпентина Со Останатите Lieftime Индикација (RLT).Цврста Состојба Управувана Серпентина Со RLT и КАКО Интерфејс за Комуникација.Кутија Терминали Нареди Одделно.PN : 3 RT1055-6 AR36 3 RT10556 AR36 Hz : 50/603 RT1055-6..6 IEC/EN 60947-4-1 GB 1404.4/50 Hz Uimp : 8k V Ui : 1000 VIe AC-1 : 185 AG/150608 UPC : 4011209507340 Relay : GB14048.5/50 Hz IEC/EN.60947-5-1 Ui : 500 V.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат