.

.

New
Mhuan 30/55L Количка за Складирање Кутија со Капак Расклопна Издржлива Пластика Home Office Комунални Гајби Автомобил Чување на Кутии Организатор Сад Пластовидно Кутија за ?

Mhuan 30/55L Количка за Складирање Кутија со Капак Расклопна Издржлива Пластика Home Office Комунални Гајби

DEN 2474.40

Количина на стоки
Достапно

【Направени Од Високо-густина Пластични】Ова поле е поддржан од страна на долготрајна издржливост, сила и еластичност како и претпоставените, Лесен и здрав. 【Пренослив Дизајн】Виткање гајби може да се користи за организацијата околу куќата, dorm соба, tote пати стан, кога не е во употреба. 【Да зачувате Простор】Може да се користи за да се организира неуредна гаража, како играчка кутија за вашите млади деца или дури и како перење кошница на колеџ dorm соба за да се зачува простор. 【Мулти-цел】Нашите пластична кутија за складирање се идеали за организирање на плакарот простор, водење на вашата возило багажникот уредно наредени или складирање на облека, играчки, книги,ужинка, чевли, и намирници. 【Патување Options】Овие пластовидно виткање расклопна чување на кутии може да колапс целосно рамен да ги направи полесно да се складира кога не се користи.Тоа е, исто така, идеали за превоз на предмети за патување.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници, ние ќе ви одговори на било кој од вашите пораки во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем.со надеж дека ќе ви донесе пријатен шопинг искуство.Карактеристики : 1.【Направени Од Високо-густина Пластични】Ова поле е поддржан од страна на долготрајна издржливост, сила и еластичност како и претпоставените, Лесен и здрав. 2.【Пренослив Дизајн】Виткање гајби може да се користи за организацијата околу куќата, dorm соба, tote пати стан, кога не е во употреба. 3.【Да зачувате Простор】Може да се користи за да се организира неуредна гаража, како играчка кутија за вашите млади деца или дури и како перење кошница на колеџ dorm соба за да се зачува простор. 4.【Мулти-цел】Нашите пластична кутија за складирање се идеали за организирање на плакарот простор, водење на вашата возило багажникот уредно наредени или складирање на облека, играчки, книги,ужинка, чевли, и намирници. 5.【Патување Options】Овие пластовидно виткање расклопна чување на кутии може да колапс целосно рамен да ги направи полесно да се складира кога не се користи.Тоа е, исто така, идеали за превоз на предмети за патување.Опис : Капацитет : 30 L/55 L Вклучуваат : 1 x Количка за Складирање Кутија Известување : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи мали отстапувања поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат