.

.

New
Четка за заби Почиста, Стабилна УВ Четка за Чистење Кутија Фирма Компактен за Домашни Патување

Четка за заби Почиста, Стабилна УВ Четка за Чистење Кутија Фирма Компактен за Домашни Патување

DEN 1828.80

Количина на стоки
Достапно

ААА Батерии за Напојување : Напојува од страна на две ААА батерии (не се вклучени), може да се користи за 30-50 пати, лесно да ја замените батеријата, лесен за употреба.УВ Четка за Чистење : УВ чистење на владата, ефикасна четка за чистење.Исто така, може да се користи како четка за заби складирање кутија, да ги задржи на четка за заби чиста и уредна.АБС Материјал : Четка за заби почиста е направен од висок квалитет на АБС материјал, безбедно и еко пријателски, цврста и стабилна, отпорни на абење и цврсти, трајни производи за употреба.Повеќе Применливи Сценарија : мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, лесно може да се стави во вашата торба, погоден за дом, канцеларија, патувања, итн.Лесен За Користење : Микро прекинувач, лесен за да го отворите и затворите, ги исполнуваат секојдневно четка за чистење потреби, е важен додаток за орална нега, практични.Функција : 1. УВ Четка за Чистење : УВ чистење на владата, ефикасна четка за чистење.Исто така, може да се користи како четка за заби складирање кутија, да ги задржи на четка за заби чиста и уредна.2. Лесен За Користење : Микро прекинувач, лесен за да го отворите и затворите, ги исполнуваат секојдневно четка за чистење потреби, е важен додаток за орална нега, практични.3. АБС Материјал : Четка за заби почиста е направен од висок квалитет на АБС материјал, безбедно и еко пријателски, цврста и стабилна, отпорни на абење и цврсти, трајни производи за употреба.4. Повеќе Применливи Сценарија : мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, лесно може да се стави во вашата торба, погоден за дом, канцеларија, патувања, итн.5. ААА Батерии за Напојување : Напојува од страна на две ААА батерии (не се вклучени), може да се користи за 30-50 пати, лесно да ја замените батеријата, лесен за употреба.Спецификација : Предмет Тип : УВ Четка за Чистење Box Model : ZL-08 LMaterial : ABSBattery : 2 x AAA Батерии (Не се Вклучени)Ултравиолетови бранова Должина : 260-275nm+395nm Cleaning Време : 5 минути (автоматско исклучување)Карактеристики : Транспарентна четка за чистење, лесно да се носат, заштеда на време, multi function, едноставен за користење, трајни Пакет Листа : 1 x Четка за Чистење Кутија.

Карактеристики на стоката

Item Type:
UV Toothbrush Cleaning Box
Model:
ZL-08L
Material:
ABS
Battery:
2 x AAA Batteries (Not Included)
Ultraviolet Wavelength:
260-275nm+395nm
Cleaning Time:
5 minutes (automatic shutdown)
Characteristics:
Transparent toothbrush cleaning, easy to carry, time saving, multi function, simple to use, durable
Package List:
1 x Toothbrush Cleaning Box :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат