.

.

New
RICHMOND & ФИНЧ Наменета за iPhone 12 Max Pro Мобилен Телефон Случај, 6.7 Инчи, Црн Мермер Случај, Shockproof Покрена Рабови, Целосно Заштитен Капак на Телефонот

RICHMOND & ФИНЧ Наменета за iPhone 12 Max Pro Мобилен Телефон Случај, 6.7 Инчи, Црн Мермер Случај, Shockproof

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

На RICHMOND & ФИНЧ Случај е компатибилен со i Phone 12 Про Max 6.7 само.На Richmond & Финч Случај нуди 360° капка заштита, како и рамки екран заштита за да се спречи каква било штета на вашиот уред.На Richmond & Финч Случај има отпорно на гребење заврши, обезбедување на штета во случај себе, како и одговора на копчиња, така што да имаат целосен пристап до вашиот уред.На Richmond & Финч Случај поддржува безжична полнење, овозможувајќи ви лесно полнење на уредот без да се расправаме на кабли и жици.На Richmond & Финч Случај дизајни се внимателно создадени да одат рака под рака со тековните модни трендови, така што може да се заштити вашиот уред во стил.Richmond & Финч го претвора вашиот телефон во некој моден додаток, се прави тоа зборува точка и на знакот на вашиот уникатен стил.Како дополнителна бонус, а Richmond & Финч случај држи вашиот телефон безбедно и штити од гребнатини и намалување на влијанието.Проверете го нашиот бренд продавница да ја разгледате нашата целата колекција на уникатни и различни дизајни!.Richmond & Финч е технолошки додаток бренд основана во Шведска, нудиме висок квалитет мобилен уред додатоци во стилски и експресивен дизајн, инспириран од најновата мода.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат