.

.

New
AquaTech CZ Објектив за Зумирање Опрема за Canon 16-35mm f/2.8 L / 16-35mm f/2.8 L II во Објективот Порта

AquaTech CZ Објектив за Зумирање Опрема за Canon 16-35mm f/2.8 L / 16-35mm f/2.8 L II во Објективот Порта

DEN 3576.00

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Изградба : Полиуретан.Компатибилност : Канон 16-35mm f/2.8 L / 16-35mm f/2.8 L II во Објективот Порта.Aqua Tech CZ Објектив за Зумирање Опрема е потребна за да зумирате контрола со Canon 16-35mm f/2.8 L или 16-35mm f/2.8 L II објективот кога е сместен во компатибилен Aqua Tech подводни леќа порта.Тоа овозможува пристап до целосен зум опсегот на леќата.Менувачот е изградена од полиуретан.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат