.

.

New
Замена Далечински управувач за EPSON ПРО G7400U, ПРО G7500U, ПРО G7500UNL, ПРО G7805 Проектор Црна

Замена Далечински управувач за EPSON ПРО G7400U, ПРО G7500U, ПРО G7500UNL, ПРО G7805 Проектор Црна

DEN 292.80

Количина на стоки
Достапно

Директна замена за оригиналната EPSON ПРО G7400 U, ПРО G7500 U, ПРО G7500 UNL, ПРО G7805 далечински управувач.Не setup кодот бара. 12 месеци гаранција.Замена на далечинскиот управувач за Epson ПРО G7400 U, ПРО G7500 U, ПРО G7500 UNL, ПРО G7805 со сите функции на оригиналот.Тоа го замени секоја копче на оригиналниот далечински управувач.Ќе добиете тоа со инсталиран функции на оригиналниот далечински.Само стави батерии и таа е подготвена за употреба. 12 месеци гаранција.Компатибилни модели листата : EPSON ПРО G7400 U EPSON ПРО G7500 U EPSON ПРО G7500 UNL EPSON ПРО G7805.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат