.

.

New
Milageto 5M Ѕвезда & Месечината Замав Крпа Падобран Замав Крпа со 16 Рачки

Milageto 5M Ѕвезда & Месечината Замав Крпа Падобран Замав Крпа со 16 Рачки

DEN 950.40

Количина на стоки
Достапно

Цврсти рачки по должината на рабовите; водоотпорен 190 T полиестер тафт ткаенина; трајни.Совршен за роденден партии, излети(пикник ќебе), заедницата настани и многу повеќе. 5m Ѕвезда Месечината Игра Падобран со 16 Рачки, Складирање Торба за Група Играат Децата на Отворено Играчка.Постојат над 100 различни игри може да се игра, како пуканки, правење на бранови, весело-go-круг, печурка.Промовирање на соработка група игра, се изгради мускулите, се развива perceptual, когнитивни, моторички и академски вештини.Опис : - 5m Ѕвезда Месечината Игра Падобран со 16 Рачки, Складирање Торба за Група Играат Децата на Отворено Играчка - Цврсти рачки по должината на рабовите; водоотпорен 190 T полиестер тафт ткаенина; издржливи - Совршени за роденден партии, излети(пикник ќебе), заедницата настани и повеќе - Промовирање на соработка група игра, се изгради мускулите, се развива perceptual, когнитивни, моторички и академски вештини - Постојат над 100 различни игри може да се игра, како пуканки, правење на бранови, весело-go-круг, mushroom Specification : - Материјал : Водоотпорен Крпа - Боја : Blue Size Табела : Дијаметар : 5m / 16ft Package Вклучува : 1 Парче Падобран Toy Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во size Due на светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат