.

.

New
3pcs Сина Хексадецимален месо тело Чекор Вежба Малку Позлата Pagode Форма Дупка Машина

3pcs Сина Хексадецимален месо тело Чекор Вежба Малку Позлата Pagode Форма Дупка Машина

DEN 386.16

Количина на стоки
Достапно

Единствен Чекор Структура - Една вежба може да се отвори различни големини, и еден чекор вежби може да се кутија на вежба битови.Трајни производи За Употреба - Не треба да се користи центар удар, тоа не е лесно да се пробие во споредба со обичните извртени вежба.Апликација - Овој вид на Дупка Машина може да се користи со пиштол вежби и табела вежба,тоа е можно да се заврши работата која deburr, chamfer, се отвори дупка проширување, и извртени вежби не може да се заврши.Помали Вежба - во Споредба со обичните извртени вежба, на голема моќ е мала.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Стандард : 4-20mm (4,6,8,10,12,14,16,18,20 mm) 4-12mm (4,6,8,10,12 мм) 3-12mm (3,4,5, 6,7,8,9,10,11,12 mm) Пакет Листата : 3pcs Хексадецимален месо тело Зачекори Вежба Забелешка : Вода инјектирање додека работат, тоа може ефикасно да се продолжи работниот век на вежба малку.Се препорачува за дупчење брзина е 250-400 вртежи во минута.

Карактеристики на стоката

  :
Condition:
100% Brand New
Standard:
4-20mm (4,6,8,10,12,14,16,18,20mm)
          4-12mm (4,6,8,10,12mm) :
          3-12mm (3,4,5, 6,7,8,9,10,11,12mm) :
Package List:
3pcs Hex Shank Stepped Drill :
Note:
Water injection while working, it can effectively extend the service life of the drill bit. The recommended drilling speed is 250-400 rpm. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат