.

.

New
MeterTo Центар Растојание Дигитални Caliper, 5-150mm, ±0.05 mm, L: 236mm, а: 60mm, б: 34mm, d: 16mm

MeterTo Центар Растојание Дигитални Caliper, 5-150mm, ±0.05 mm, L: 236mm, а: 60mm, б: 34mm, d: 16mm

DEN 6120.00

Количина на стоки
Достапно

Meter To Центар Растојание Дигитални Caliper, 5-150mm, ±0.05 mm, L : 236mm, а : 60mm, б : 34mm, d : 16mm.На олово време е за 3 дена.Fed Ex/DHL/UPS-от превозот е за 4-7 дена.Meter To Центар Растојание Дигитални Caliper, 5-150mm, ±0.05 mm, L : 236mm, а : 60mm, б : 34mm, d : 16mm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат