.

.

New
Ѕидот Mural 3D–Виолетова Цвет Камен–Фото Постер Отстранлив Позадина Ѕид Налепница за Троседот во ЖИВО Позадина Спалната соба Дневна Соба Оркестарот-400X280cm(157110inch)

Ѕидот Mural 3D–Виолетова Цвет Камен–Фото Постер Отстранлив Позадина Ѕид Налепница за Троседот во ЖИВО Позадина

DEN 1970.40

Количина на стоки
Достапно

▶[Size] : 400 X280cm (157*110 инчи),Ние да изберете било која големина, ве молиме контактирајте ме ако треба. ▶[Високо-квалитетни производи] : На мурали се направени од високо-квалитет не-плетени материјали.Тие се подебели во материјалот, полесно да се прикаже боја, јасно текстура, отпорен на УВ зраци, без мирис, водоотпорен, не-токсични, и тие не содржат какви било штетни материи.Погоден за детски соби или спални соби, дневна соба, ТВ позадина. ▶[Боја] : UV заштита, долготрајна боја, водоотпорен, реални мурали ќе поднесе жалба до сите пријатели, која ќе го направи вашиот дом повеќе стилски и убави,ви даваат различни искуство и визуелно уживање. ▶[DO IT YOURSELF] : Украсете го вашиот дом со Голема Уметност-кинескиот ѕид украси брзо и лесно да се инсталира.Резултатите ќе ги импресионира вас!. ▶[Посветеност] : Ние ќе организираме на најбрз, најефикасен и безбедно логистика за вас според вашата земја и регионот.Производот е спакуван во трајни картон без оштетување на производот!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви одговориме во рок од 24 часа да ви помогне да ги реши сите прашања.Материјал : Висок квалитет не-плетени ткаенини, не-токсични и невкусна мастило печатење.Карактеристики : Висок квалитет не-плетени ткаенини, безбедна, здрава, заштита на животната средина, без мирис, без штетни материи.Боите се издржливи и живописни, со 3 D ефекти.Употреба : Може да се користи во дневна соба, спална соба, детска соба, трпезарија, кујна, канцеларија, КТВ, бар и секој ѕид или плафон декорација.Answer : ___________________________ Note : 1 : На сетот не содржи никакви додатоци и нема структурирани позадина.2 : ве Молиме да се измери ѕид правилно и бидете сигурни дека за да се избере правилната големина.3 : Не е важно што големината цел, можете да добиете на целата скала платно.Инсталација : прво чистење на ѕидовите за да се осигура дека нема прашина, нечистотија, силикони и боја, и латекс, тогаш се применуваат лепак, ставете платно за локација, ги пена картичка со тешко нула, и конечно Употреба за позадина нож за да се отсече екстра агли.Answer : ___________________________ Note : 1 : Како што лепилото не може да помине на царина, ве молиме да го купите во локалната хардвер продавница.2 : Овој производ е погоден за сите мазна, тешки и нерамни површини, и не може да се прикаже на mural ефект совршено.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Нашата служба за корисници ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме за купувањето на нашите производи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат