.

.

New
БЛУЗИ Ножеви Орли Сенка Фиксна Сечилото на Нож

БЛУЗИ Ножеви Орли Сенка Фиксна Сечилото на Нож

DEN 1149.60

Количина на стоки
Достапно

Категорија име : ножеви.Земја на потекло : САД.Бренд име : БЛУЗИ. 8 1/4" во целина. 4 3/8" 1095 висока јаглероден челик сечилото со црна влечење на кожата.Целосна танг.Црна лен Micarta рачки.Лиен црна Kydex обвивка со rotatable клип.Исто така, вклучува црна опстанок свирче.; земја на потекло : САД; бренд име : БЛУЗИ; Категорија име : ножеви.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат