.

.

New
VVBBS JLX Европската Мода Креативни Украси Ferris Тркала Цемент Succulents Дише Цвет Садови Затворен Десктоп Мулти-Кожа Багажник

VVBBS JLX Европската Мода Креативни Украси Ferris Тркала Цемент Succulents Дише Цвет Садови Затворен Десктоп

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

★ Европската мода креативни украси Ferris тркала тенџере решетката. ★Користење на високо-квалитетна железна материјал, тоа го прави на капацитет на носивост посилни и потрајни. ★ Класичен минималистички дизајн, едноставен и елегантен, убава. ★Дизајнот на моделот лента е стабилна, убава и практична, а на површината е мазна. ★Применливи за да се прикаже : прозорец sill, балкон, дневна соба, итн. ★ Европската мода креативни украси Ferris тркала тенџере решетката.★Број на производи : 1.★ Производ во боја : црна.★ Производ големина : вкупната висина на цвет тенџере е 4 см, ширина е 8.4 cm, должината е 8.4 см, висината на челична рамка е 44 см, ширина е 16 cm, а должината е 32 см.★ Производ, материјал : железо + цемент.★ Производ инсталација : нема собрание е потребно.★ Производ стил : Европски стил.★ Совет : Постои само еден цвет штанд и не постојат други производи.★ Поради разликата во мерни методи и алатки, постојат одредени грешки.★ Поради проблемот на светлина на фотографијата, некои боја разлики може да се случи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат