.

.

New
Cheengoo Одржлив Органски Бамбус Рака Хеклани Стап Штракаат - Магента

Cheengoo Одржлив Органски Бамбус Рака Хеклани Стап Штракаат - Магента

DEN 1317.60

Количина на стоки
Достапно

Обликот на оваа забава Цвет Штракаат го прави лесен за малку раце да се одржи.Рака хеклани со 100% органски одгледувани бамбус бамбус предиво.Cheengoo rattles се единствени, мека, богато текстура и шарени.Штракаат 6" висок и е Фер Трговија производ и 100% безбедно место за бебето.Се мијат во нежни циклус и собори сува ниско; за 6 месеци и нагоре.Овој стап штракаат е светло-обоени цвет, рака хеклани во магента розова, жолта и зелена боја.Со својот стап форма, тоа е лесно за малку раце да се одржи, што го прави совршен plaything за бебиња.Целосно рака хеклани со користење на 100% органски одгледувани и одржливо собрани бамбус.Бамбус е обновлива, одржливи ресурси.Cheengoo значи "пријател" во кореја!Дизајниран во Сан Франциско, САД, но со рака-хеклани, од тимот на уметничките жени во Кина, најмногу мајки и земјоделците кои работат да им обезбеди на своите семејства со екстра приход за основни потреби.Ги исполнува ASTM и CPSIA барања.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат