.

.

New
Косата Перење Шише, Спречува Протекување на Косата Сува Перење Тенџере, 6pcs Шампон Етерични Масла за Дистрибуција на Шампон Лосион

Косата Перење Шише, Спречува Протекување на Косата Сува Перење Тенџере, 6pcs Шампон Етерични Масла за Дистрибуција

DEN 494.16

Количина на стоки
Достапно

Единствена шише дизајн обезбедува голема погодност за вашата коса боја дома.Дизајниран со капак, кој го спречува протекување и прашина контаминација, лесен за употреба.Може да се користи за дистрибуција на шампон, етерични масла, лосион и така натаму, широко апликации.Изработени од еколошки пластика, шишето е издржлив и лесен за чистење по употребата.Широко се користи за пакување на лепилото, мастило, пигмент, вода, коса colorant, клима уред или други коса лосион.Функција : 1. Дизајниран со капак, кој го спречува протекување и прашина контаминација, лесен за употреба.2. Широко се користи за пакување на лепилото, мастило, пигмент, вода, коса colorant, клима уред или други коса лосион.3. Може да се користи за дистрибуција на шампон, етерични масла, лосион и така натаму, широко апликации.4. Единствена шише дизајн обезбедува голема погодност за вашата коса боја дома.5. Изработени од еколошки пластика, шишето е издржлив и лесен за чистење по употребата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Шампон Апликатори Bottle Material : Пластични Цел : Со мерење на обем на страната за точни спојувањето, навалена глава е совршен избор за боја на косата, шампон, средството за смекнување на косата, скалпот третман, погоден за barbershops и косата салони Пакет Листата : 6 x Шампон Шише .

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Shampoo Applicator Bottle
Material:
Plastic
Purpose:
With measuring scale on the side for accurate blending, the tilted head is the perfect choice for hair color, shampoo, conditioner, scalp treatment, suitable for barbershops and hair salons
Package List:
6 x Shampoo Bottle  :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат