.

.

New
Водоотпорен Моден Дизајн Lulumi Lanyard Телефон Случај Компатибилен со Huawei Чест 9X, TPU Гума Цртан филм Shockproof Мода Анти-Прашина Wristband за Девојки, Сина Цвет

Водоотпорен Моден Дизајн Lulumi Lanyard Телефон Случај Компатибилен со Huawei Чест 9X, TPU Гума Цртан филм

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

[Функционална Wristband Носителот] - Флексибилни wristband може да стане мобилен телефон носителот лесно. [Двојно Lanyards Вклучени] - случај има сет на отстранлив врат lanyard, зглобовите lanyard и прст прстен.Во друг збор, една долга и еден краток lanyards. [Топ Дизајн] - 100% Сосема Нов, изработени од зелен материјали.Ние анализа и изберете Врвот Дизајни на нашата студија за нашите Клиенти. [Заштитна] - Мека TPU и Целосно ги Покрива со сите копчиња носи поголема заштита.Камерата исечок дуе 1.0 mm, па тоа може да се спречи вашиот објектив од гребење. [Фитинг] - Секој пирс и копче за капакот се совршено да се совпаѓаат (Слушалка, МИКРОФОН, итн.).Тесно поврзани со телефонот создава оригинални чувство на допир.Бренд : Lulumi Ние го градиме нашиот бренд, студиа и фабрики од 2016 година. Ние се фокусира на дизајн и функционалност.Нашата цел е да се произведе соодветна случаи за секој паметен телефон во светот.Во сите случаи, ние произведуваме се исти како нашите i Phone и Samsung случаи стандард.Секој клиент само треба да го изберете вашиот омилен дизајн за вашиот паметен телефон.Опис на производот : Флексибилни wristband може да стане мобилен телефон носителот или потпирачот лесно.Можете да ги користите wristband како мобилен телефон потпирач за да се види на You Tube и филмови.Нашиот случај е збир на отстранлив врат lanyard, зглобовите lanyard и прст прстен.Може слободно да се одлучи на кој начин е најдобро да се донесе вашиот паметен телефон.Мека TPU целосно ги покрива сите копчиња.Камерата исечок дуе 1.0 mm, па тоа може да се спречи вашиот објектив од гребење.Гаранција : 1 година, ако постои проблем или мислење со производот.Само да не контактирате за решение.Ние сигурно ќе се направи сте задоволни.Пакетот Вклучува : 1 buc Случај со функционална wristband 1 сет на отстранлив Врат Lanyard, Зглобовите Lanyard и Прст Прстен.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат