.

.

New
LUOHAIMEI 1 КОМПЈУТЕР Адаптер Ракави H205 H206 H207 H208 H209 H210 H211 H212 H213 H214 H215 Имајќи Додатоци Метрички Димензии Повлекување Заклучување Ореви Топката-Лого (Големина : H211)

LUOHAIMEI 1 КОМПЈУТЕР Адаптер Ракави H205 H206 H207 H208 H209 H210 H211 H212 H213 H214 H215 Имајќи Додатоци

DEN 979.44

Количина на стоки
Достапно

Број На Модел : Адаптер Ракави Метрички Димензии Повлекување Структура : Имајќи Додатоци.Број на модел : Адаптер Ракави Метрички Димензии Повлекување & Заклучување Nuts Torque Капацитет : Метрички Dimensions Surface Грубост : Ra 0.05 Материјал : 52100 Хром Steel Coatings : Antirust Масло / Grease Structure : Имајќи Accessories If имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат