.

.

New
Fausga Белење на Заби со Led Светло, 16 Сини LED Педалот за гас Светла Послужавник, 3 во 1 Адаптер за Полнење USB - LED Белење Подобрувач Светлина Коцки за да ги Избелуваат Забит?

Fausga Белење на Заби со Led Светло, 16 Сини LED Педалот за гас Светла Послужавник, 3 во 1 Адаптер за Полнење

DEN 718.80

Количина на стоки
Достапно

【16 МОЌНИ LED СВЕТИЛКИ, НАПРЕДНИ ФУНКЦИИ】Заби Белење на Светлина содржи 16-LED светилки за посветла белење, во споредба со низок квалитет конкурент светла со една крушка, подобрување на вашите заби белење на процесот на побрзо, направете ја вашата насмевка посветла за подолго време. 【НЕМА ПОТРЕБА БАТЕРИИ, ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА】Нашите Заби Белење на Светлина со 3 Адаптери .Можете да се поврзете со вашиот телефон насекаде, во секое време.НЕМА ПОТРЕБА за батерии или дополнителни заби белење на коцки.Заштеда на енергија и заштита на животната средина.Компатибилен со било комерцијални заби белење на гел или белење на заби ленти, подобрување на вашите заби белење на процесот на побрзо. 【БЕЗБЕДНО, ДОЛГО-ТРАЕН, ЕФИКАСЕН начин за БЕЛЕЕЊЕ на ЗАБИ】 заби белење на педалот за гас светлина третман се однесува висок интензитет на сина светлина како да навлезат соодветен износ на белење агент во дентинот преку оксидација на пигмент.Тоа е познат како брз, безбеден, долготрајни и ефикасен начин за белеење на заби третман. 【ПРЕНОСНИ, ЛЕСЕН за УПОТРЕБА】Само приклучете го во вашиот паметен телефон или USB порт и да ги користите со вашиот белење на гел(производот не содржи белење на гел.).Светлината е безбедно. 【БЕЗБЕДНО, ДОЛГО-ТРАЕН, ЕФИКАСЕН начин за БЕЛЕЕЊЕ на ЗАБИ】 заби белење на педалот за гас светлина третман се однесува висок интензитет на сина светлина како катализатор за да навлезат соодветен износ на белење агент во дентинот преку оксидација да се отстрани пигмент.Тоа е познат како брз, безбеден, долготрајни и ефикасен начин за белеење на заби третман.За ова itemfor at-home белење и не предизвикува негативни несакани ефекти или забите чувствителност.Со мали чување, избелуваат забите, каде и anytime Line должина : 80cm Lamp монистра : 16 Products вклучуваат : 1x заби Белење на Педалот за гас светлина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат