.

.

New
EuisdanAA 2-Парче Пластика Вештачки Аквариум Трева/Растение Оркестарот, Црвена/Зелена( Decoración де césped / planta де acuario Вештачки де plástico де 2 piezas, Rojo / Верде

EuisdanAA 2-Парче Пластика Вештачки Аквариум Трева/Растение Оркестарот, Црвена/Зелена( Decoración де césped

DEN 370.08

Количина на стоки
Достапно

Една голема и мала еден; Керамички база.Пластични растенијата.Лесно да се.Обезбедува одлична скривница за риба; Обезбедува убава декорација во вашиот аквариум; прекрасен подарок избор(Proporciona он excelente escondite para los peces; Proporciona una hermosa decoración en su acuario; Una maravillosa elección de regalo.Име на производ : Аквариум Пластични Растенијата; Материјал : Пластични(Nombre del producto : Planta де plástico де acuario; Материјал : Plástico.Euisdan AA 2-Парче Пластика Вештачки Аквариум Трева/Растение Оркестарот, Црвена/Green A добар партнер за вашите риби.Идеален декорација за аквариум или тенк.Пластични растенијата да се направи вашиот аквариум изгледа lifelike.Опис на Spanish Decoración де césped / planta де acuario вештачки де plástico де 2 piezas, rojo / верде гранде y pequeño; База де cerámica Planta де plastico Fácil де limpiar Proporciona он excelente escondite para los peces; Proporciona una hermosa decoración en su acuario; Una maravillosa elección де regalo Nombre del producto : Planta де plástico де acuario; Материјал : Plástico.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат