.

.

New
DONCK дивиот свет Трага Камера 2G SMS Трага Камера Фото Замки Мобилната Мобилен Лов на диви животни Камери HC550M Безжични Камери за Надзор Ноќ Визија Камера

DONCK дивиот свет Трага Камера 2G SMS Трага Камера Фото Замки Мобилната Мобилен Лов на диви животни Камери

DEN 1466.40

Количина на стоки
Достапно

1. Инфраред Движење Предизвика Дигитални Трага Камера. 2. Доловува високо квалитетни слики и записи HD 1080 P видео клипови. 3. Продавница слики / видеа во 32 GB ТФ-картичка.(НЕ се вклучени). 4. Три режим : камера, видео, камера+видео. 5. Датум, време, температура и месечината фраза печат на секоја слика.Слика Sensor8 Мега Пиксели Боја CMOSMemory TF Картичка до 32 GB(НЕ се ВКЛУЧЕНИ) Lens F=3.1; FOV=120 °Size145mm * 80mm * 55 mm IR-cut Full Автоматско IR Filter Display2.0 inch PIR Откривање Angle120 Degrees Night Визија Range65ft/20meters IR LED24 IR LEDs PIR Distance65ft/20 meters Trigger Time0.5second PIR delay1/5/10/30sec/min (стандардно 1 дик)Слика resolution16 MP/12 MP/8 MPMultiple shot1/3/6/9 Video Resolution1080 P/720 P/WVGA/VGAFile Format JPEG/AVISelectable Слика Resolution Yes Multiple Слика на еден detection Yes Password Security4 дигитални PIN code Frequency Bands2 G GSM 850/900/1800/1900 MHz Remote Control SMSGPRS transmission Data пренос од email MMS да phone1-4 телефон number MMS на e-mail1-4 e-mail addressstandby моќ consumption0.2m AMax Режим на time6 Months (8 X АА)Интерфејс port USB 2.0; ТФ-Картичка во Држачот; 9 V DC External Accesories Belt Working температура-30 ~+70℃Power8×АА батерија(НЕ се ВКЛУЧЕНИ) Waterproof IP65mode Camera/Видео/Камера&Video Timelapse Packing list1 X Дигитален Camera1 X Безжичен Далечински Control1 X USB Cable1 X Antenna1 X Belt1 X CD1 X Manual Note : - ве Молиме внесете го ТФ-картичка кога камерата е исклучување.- Ве молиме не вметнувајте или извади ТФ-картичка кога камерата е моќ.- Се препорачува форматирање на ТФ-картичка од камерата кога се користи во прво време.- Камерата ќе биде во USB режим кога е поврзан со USB-порта на компјутер.Во овој случај, ТФ-картичка функција како отстранлив диск.- Ве молиме да се обезбеди доволно енергија кога имаат firmware надградба, инаку процесот на надградба може да биде прекинат, неправилно.Ако било каква грешка која се јавува по несоодветна надградба на процесот, камерата може да престане да функционира правилно.Диви Камера Тел.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат