.

.

New
EXCEART 4Pcs Јазик Гребење Нерѓосувачки Челик Орален Јазик Четки Намалување на Лошиот Здив Јазик средства за Чистење Алатки за Убавина

EXCEART 4Pcs Јазик Гребење Нерѓосувачки Челик Орален Јазик Четки Намалување на Лошиот Здив Јазик средства за

DEN 251.76

Количина на стоки
Достапно

Сет од четири алатки може да и ги исполни вашите различни дневните потреби.Безбедно да се користи, може да се подобри хигиената.Лесни, тие се лесно да се носат.На рачки се ергономски дизајниран, обезбедување удобно, не се лизга на зафат и контрола за време на употреба.Помош freshen вашиот здив и подобрување на вашиот вкус.Совршен оралните препарати за чистење.Опис Ова е сет од 4 јазик гребење, направени од високо - квалитетни материјали, безбедно и издржливи.Тие ви помогнат ефективно да се одржуваат чисти јазик и придонесува за подобро целокупната дентална хигиена.Тие можат да ви помогнат да го направите вашиот здив свеж и ладен.Карактеристики - Боја : Избрани Боја.- Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.- Големина : Околу 14. 50 X2. 20 X1. 00cm/ 5. 70 X0. 86 X0. 39in.- Безбедно да се користи, може да го подобри орална хигиена.- Сет од четири алатки може да и ги исполни вашите различни дневните потреби.- На рачки се ергономски дизајниран, обезбедување удобно, не се лизга на зафат и контрола при користење.- Помош freshen вашиот здив и подобрување на вашиот вкус.Совршен оралните препарати за чистење.- Лесни, тие се лесно да се носат.- Боја : Избрани Боја.- Големина на : 14. 5 X2. 2 X1 CM.Пакет Вклучувајќи 1 x Set 4 Pcs Јазик средства за Чистење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат