.

.

New
MINUOSHIPINDIAN 6 Топлинска Цевка RGB ПРОЦЕСОРОТ Радијатор Радијатор Ладење 3PIN 4PIN 2 Вентилатор, (Сечилото Боја : 1FAN Сина, Ножот Количина : 4PIN)

MINUOSHIPINDIAN 6 Топлинска Цевка RGB ПРОЦЕСОРОТ Радијатор Радијатор Ладење 3PIN 4PIN 2 Вентилатор, (Сечилото

DEN 573.60

Количина на стоки
Достапно

Приклучок : .За Intel 1156/1155/1151/1150/1366/2011/2011-3. За AMD AM2/AM2+/НА3/НА3+/НА4/FM1/FM2. Функција : .Опремени со универзална заградата.Поддршка LGA 115 X 1366 2011 2011-3 Штекер.Пакет се Вклучени : 1x CPU Ладилник FAN1x Кулер Стапка (Поддржува 115 X/1366/2011/2011-3/AMD НА3/НА4/FM1/FM2 Sockets)1x Термичка Паста(1g)Спецификации : Топлина Мијалник Материјал : Бакар & Алуминиумска Боја : шарени, сини, red Product големина(L x W x H) : за 9.8 x 9.8 x 13.5 cm Fan големина(L x W x H) : околу 9 x 9 x 2.5 cm Bearing : хидраулични bearing Noise : 20d BASpeed : 1800 PRM±10%Фан Контрола на Брзината : 2200±10%ВРТЕЖИ во минута.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат