.

.

New
Преносни Дише Комарец Нето Патување Бебе Шаторот На Плажа Се Игра Шатор, Кревет Playpen (Сина)

Преносни Дише Комарец Нето Патување Бебе Шаторот На Плажа Се Игра Шатор, Кревет Playpen (Сина)

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Пренослив патување креветчето Обезбедува бубачка бесплатна средина за бебето.Имајте од Инсекти и Комарци Бебе Доенче Кревет Крошна Комарец Нето.Големина : 110 х 40 x 60 см.Дише чист поглед мрежа овозможува целосна струење и непречен поглед, дури и кога тоа е архивиран нагоре.Ultralight & Погодно - портабилен, ултра-лесен патување креветчето.Pop-up отворен и брзо паѓа.Добро за на отворено, како и во затворен простор.Инструкции : 1.Се земе двата краја на производот и тоа 2 пати.Го држат централниот дел со десната рака, притиснете надолу горниот раб со левата рака кон центарот на десната страна 3.Superimpose формираа три круг 4.Се повлечат еластична кабелот за напојување за да се спречи производ пролетта назад автоматски.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат