.

.

New
TSLA 1 или 2 Пакет на Жените Термички Долг Ракав Блузи, се Потсмеваат Желка & Екипажот Вратот Кошули, Руно Наредени Компресија База Слој

TSLA 1 или 2 Пакет на Жените Термички Долг Ракав Блузи, се Потсмеваат Желка & Екипажот Вратот Кошули, Руно

DEN 1740.00

Количина на стоки
Достапно

TSLA Термички Кошула© Серија наменета за ладно време. [Материјал] Микс од Полиестер & Spandex ткаенина е одлична еластичност со проширен опсег на движење. [Руно Поставата] Топлинска руно поставата наменети за подобрување на топлина и термо изолација. [Breathability] 2-начин циркулацијата на воздух обезбедува breathability и блокови од ладен воздух.Тоа е погоден за јога, пилатес, медитација, велосипедизам, велосипедизам, теретана, фитнес, кревање, трчање и други тренингот активности во ладно време.Перење Совет : Мијте посебно пред носење.Руно Наредени.Пот-Wicking.Четири-начин на Истегнување.Специјално дизајнирани за да се регулира температурата на телото во сите студени услови.Телото Геометрија Одговара технологија за супериорен ергономски перформанси за внатрешна и надвор вратата активности.Внатрешниот Микро-fleeced ткаенина за изолација и топлина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат