.

.

New
Козметички Шминка Caddy Акрилик Кармин Организатор со Капакот на Држачот За Складирање на Козметички Шминка Предмети 25 Простор Фиока Суета Организатор Кутија

Козметички Шминка Caddy Акрилик Кармин Организатор со Капакот на Држачот За Складирање на Козметички Шминка

DEN 1700.40

Количина на стоки
Достапно

Оваа шминка организатор случај може да се задржи вашата контра и спална соба чисти, но тоа нема да заземаат премногу простор.Направен Од еден Мувла на Чиста Кристална Акрилик. 25 Простори за стандардна големина на кармини.Направени со чиста кристална акрилик имитирајќи го изгледот на стакло.Простор за заштеда, лесен дизајн, совршено за задржување на кармини во место.Погоден за секоја прилика : многу погодна за спалната соба, бања, плакар, кујна, облекување маса или countertop.Обично ќе брод во рок од 1~3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9~15 работни дена.Пакување : 1* шминка складирање кутија (не вклучувајќи козметика)Тема : Организатор Вашата Соба - Задржите секој ден уредни и чисти.Да ви даде добар mood The Одличен Подарок - шминка организатор е најдобар подарок за специјалната жена во вашиот life Ideal шминка организатор,совршен козметички организаторот.Козметички складирање кутија за различни прилики, како што е суета на маса или countertop во бања, спална соба, па дури и соблекувалната.Прекрасен подарок : мирен подарок за животите на пријателите и семејството.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат