.

.

New
Скратува за Embellishments, Завршува - Црвено Вино/2.5 Tassel Дополнителните Украси/Стил# ETFC Боја: Темноцрвена - E10 (8 Метри) .D00916 - за Занаети, Шиење проекти со Алина Natetkova

Скратува за Embellishments, Завршува - Црвено Вино/2.5 Tassel Дополнителните Украси/Стил ETFC Боја: Темноцрвена

DEN 547.20

Количина на стоки
Достапно

Основни Трим Колекција Tassel Дополнителните СТИЛ# ЕТФ Tassel дополнителните додава богатството на мебел и може да се користи на водечките работ на завеси и граници за перници и valances.Должина : 2 1/2" (64mm) Плетени Насловот, Рака Врзана Tassels Рака Врзана Tassels Примерок swatches на располагање по барање на Единицата на Продажба : 8 Двор Pack (27 Ft / 8 Метри) Alt P/N : 10078. Тип : "Fringe Трим,Tassel" - Боја : Црвена.Може да се користи за да обезбеди карактеристична границата за текстил и мебел додатоци како што се pelmets и lampshades мека мебел, како и на фрли перници & постелнина и Занаети.Ве молиме референца димензии за мерење и големината на објектот.Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба дополнителни информации.Ви благодариме.Основни Трим Колекција Tassel Дополнителните СТИЛ# ЕТФ Tassel дополнителните додава богатството на мебел и може да се користи на водечките работ на завеси и граници за перници и valances.Должина : 2 1/2" (64mm) Плетени Насловот, Рака Врзана Tassels Рака Врзана Tassels Примерок swatches на располагање по барање на Единицата на Продажба : 8 Двор Pack (27 Ft / 8 Метри) Alt P/N : 10078.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат