.

.

New
‑Напојува Алатка, Ratchet Клуч Пневматски Клуч Висок вртежен момент Преку-Дупка за Цевки Собранието за Индустријата за Гаража(1/4)

‑Напојува Алатка, Ratchet Клуч Пневматски Клуч Висок вртежен момент Преку-Дупка за Цевки Собранието за Индустријата

DEN 1149.36

Количина на стоки
Достапно

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Мала потрошувачка, големи torsion, голема работа интензитет, whcih е практичен и стабилна да се користи.Широк спектар на апликации, погоден за изградба на бродови, машини за производство и автомобилската индустрија.Пневматски ratchet клуч, компресирана како моќ, енергија‑заштеда на енергија и еколошки.Лесен и компактен, лесен за ракување, без замор, погоден за долгорочно работење.Се користи за да го замени на рачен шрафцигер да се зацврсти и да се отстрани навртки, завртки, навртки, итн.во тесни простори.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат