.

.

New
Boho Племенски Етничка Бохемски Западен Цвет Елени Еленски Стрелките на Темно Мемориска Пена Поддршка и Перница Покрие со Snap Клип, Мека У Облик на Грлото на Вратот и ?

Boho Племенски Етничка Бохемски Западен Цвет Елени Еленски Стрелките на Темно Мемориска Пена Поддршка и Перница

DEN 2323.20

Количина на стоки
Достапно

Мемориска Пена + Кристал Кадифе.Пакетот вклучува : една мемориска пена поддршка + една У облик на перница капак.Материјал : memory пена (додатен) Нашиот забрзан изразуваат само треба околу 8 дена.Мемориска Пена Поддршка Патување Перница со Snap Клип, отстранлив У Облик на Грлото на Вратот и Главата на Перница за Авионски Патувања Комплет Кревет, Мека перат сомот Дише Cushion1. Материјал : Перница капак(Кристал Кадифени), Внатрешен перница (memory пена, Внатрешниот перница не може да се мијат, не изложеност).Удобен предвремени затворање да се задржи вашето патување перница безбедно во место околу вашиот врат. 2. Нашите вратот перница за патување е ергономски дизајниран, со 360 степени на сите околу поддршка на вратот и рамото.Стоп вашата глава од паѓа на напред или за да потпрена на лево или десно кога ќе се земе sunbath на патување 3. Целиот печатење.Погоден за сите годишни времиња!Задниот дел доаѓа со складирање торба за лесно пакување и нема да преземе дополнителни простор.Лесно да се прикачите на вашиот кеси или куферот.4. Најдобар подарок за роденден, денот на мајката, денот на Благодарноста Божиќ housewarming или други фестивал празници. 5. Одлична за сите патувања или дома, работејќи на вашиот компјутер, кампување, спие на стол, lounging на каучот, гледање ТВ, итн.Висока технологија на печатење : Термички трансфер мастила за печатење технологија го прави дизајни повеќе убави, живописни и нема да исчезнат, издржливи, долг живот време да го користите.Миење на Грижа : Отстранлив капак може да биде машина изми и е фен пријателски.На мемориска пена core НЕ може да се мијат и се изложени.За нашиот бренд Poeticcity Poeticcity се стреми да го продаде на повеќето модерен и новина У Облик на Грлото на Вратот и Главата под Перница; Со многу години на исклучителна производна искуство, Poeticcity бренд е посветен да го користите премиум материјали да се направи на сите производи; Илјади варијации во нашата продавница за да изберете од.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат