.

.

New
Облека Прикаже Полици, Прилагодлив Виси Метал Закачалки, Продавница Железо Закачалки, Таванот Складирање Закачалки/Златниот / 150cm

Облека Прикаже Полици, Прилагодлив Виси Метал Закачалки, Продавница Железо Закачалки, Таванот Складирање Закачалки/Златниот

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

Солиден и издржливи : Ова закачалката е изработена од не 'рѓосувачки челик, има мазна чувствуваат, е водоотпорен и' рѓа-доказ, не е лесно да се наведнувам, има силна товарот капацитет и е издржлив.Да зачувате простор : закачалки ви овозможи да се откажам често се користи облека и да ги пронајдеме брзо.Можете исто така да ги направи уредни и уредно, без компромис.Лесен за складирање на облека : Висат облека и палта, нема потреба да се трошат дополнително време за да железо од брчки.Совршен полица за организација и прикажување на секојдневна облека или сезонски облека.Широко се користи : Оваа облека железнички е погодна за вашата спална соба, ходник, купатило и ходникот, така што вашата облека и предмети се секогаш го чуваат чисти и уредно.Инсталација : Тоа може да биде инсталиран директно, со дупчење дупки, и на закачалката е многу цврста за да се инсталира на цврст бетонски ѕид.Таванот инсталација може да прими голема количина на облека, може да се организираат и да се прикаже дневни или сезонски облека, и да се создаде во места каде што повеќе таванот простори се needed Hanging облека закачалки може да се задржи вашата облека и модни додатоци во редот, што е погодно за да одговара на различни стилови на соби.Совршена комбинација на модни елементи и исклучителна убавина одразува извонредни уметнички чувства.На облека е направен од нерѓосувачки челик, која е мазна на допир, цврсти и трајни, отпорни на свиткување и scratching Product име : облека дисплеј stand Number на производи : 1 Product боја : gold Product материјал : не ' рѓосувачки steel Maximum оптоварување : 35kg Product големина : 80см×0-240cm (прилагодливи), 100cm×0-240cm (прилагодливи), 120cm×0-240cm (прилагодливи), 150см×0-240cm (прилагодливи) Precautions Please се однесуваат на вредност се мери, и ќе ви овозможи мала грешка при мерење во рамките на нормалниот опсег.Поради влијанието на мониторот, камера или други фактори, може да биде малку боја разлика, ве молиме обратете се до крај product Children не треба да се искачи или си играат со овој производ за да се избегне повреда поради overturning Place производот на рамно на подот и се откажам објект на избалансиран начин.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат