.

.

New
Abaodam 1 Сет Зимски Греење Ракавици USB Загрева Ракавици Ски Затоплување Ракавици Спортски Ракавици-

Abaodam 1 Сет Зимски Греење Ракавици USB Загрева Ракавици Ски Затоплување Ракавици Спортски Ракавици-

DEN 981.36

Количина на стоки
Достапно

На прст на екранот на допир, дизајн е не се лизга и носат - отпорни, и може да се користи со мобилни телефони и други електронски уреди.Направени од високо - квалитетен материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.Добар подарок за вашето семејство и пријатели.И тие ќе го тоа.Интелигентно се прилагоди на температурата, на три - ниво температура која може да се прилагоди на соодветна температура според средина.Погоден за внатрешна или надворешна употреба, како што е отворено спорт, скијање, возење велосипед, трчање и слично.Description This производот е еден пар на греење ракавици,направени ofleather, најлон taslon и вода - доказ fibermaterial, високо - квалитетни и издржливи.Тоа може да се направи вашите раце топли во студена зима.Погодна за внатрешна и надворешна употреба.Изберете една за вас.Карактеристики - Боја : Црна - Материјали : Најлон Taslon Вода - доказ Ткаенина и Кожа - Size : Прибл. 34 x 13 х 8 см/ 13. 39 х 5. 12 x 3. 15 инчен - Направен од високо - qualitymaterial, трајни и практични за долготрајна употреба.- Интелигентно се прилагоди на температурата, на три - leveltemperature дека може да се adjustedto соодветната temperatureaccording да theenvironment.- На прст на екранот на допир, дизајн е не се лизга и носат - отпорни, и може да се користи со мобилни телефони и други електронски уреди.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат