.

.

New
DOWELL Магнетни Шрафцигер Поставите Дупчиња/Филипс Мини Прецизност Шрафцигер Не се Лизга Перница Зафат Поправка Алатка Комплет за Поправка Дом Занает (13PC) HY090102

DOWELL Магнетни Шрафцигер Поставите Дупчиња/Филипс Мини Прецизност Шрафцигер Не се Лизга Перница Зафат Поправка

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

13 КОМПЈУТЕРИ Шрафцигер Сет : Таа содржи 4 дупчиња, 5 филипс, 2 pozidriv, а magnetize Означена големина за лесна идентификација; PP+TPR мека рачка, ергономски дизајниран, не се лизга, удобен зафат, помалку замор.Силни Магнетни Совет : шрафцигер совет има силна магнетна сила и тоа е лесно да завртка и изнесување на завртка, исто така, се третира со blackening процес на ефективно спречување на ' рѓа. 2-во-1 Алатка Magnetizer & Demagnetizer : Magnetize магнетизам со лизгачки шрафцигер совет во центарот дупка, а demagnetize на врвот ритам.Мулти-Цел : Овој шрафцигер поставете ги исполни вашите работни потреби и погоден за сите видови на проекти, поправка, монтажа, итн.Овој сет е дизајниран за домашните апарати, мебел, автомобилски, фабрика, и за двете професионалци & аматери.Оваа шрафцигер сет вклучува : .Screwdrivers : .Дупчиња : SL6x38mm, SL4x75mm, SL5x100mm, SL6x100mm.Филипс : PH2x38mm, PH0x75mm, PH1x75mm, PH2x100mm, PH3x125mm.Pozidriv : PZ1x75mm, PZ2x100mm.Додатоци : .на magnetize & demagnetize 2-во-1 алатка, испратени по случаен боја црвена, сина или сива боја.една кеса на избрани завртки.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат