.

.

New
GHFYGCD Тетоважа Стол, Виткање Стол за Масажа, Подвижен Стол за Масажа, Тетоважа Стол Убавина Кревет Кожа Пакување Сунѓерот Пополнување Прилагодливи Позиција 7 Бои 120cm

GHFYGCD Тетоважа Стол, Виткање Стол за Масажа, Подвижен Стол за Масажа, Тетоважа Стол Убавина Кревет Кожа Пакување

DEN 15244.56

Количина на стоки
Достапно

★ перница, градите подлога, перница, нога подлога сунѓерот исполнет кожа пакување целосна и флексибилен, најдобро тетоважа масажа стол. ★Ковано железо беспрекорно заварени, насликани и третирани со анти-корозија и анти- ' рѓа и структурата е стабилна и поддржува 250kg. ★ 4 брзини се прилагодливи, на висина е контролирана од себе, и тетоважа/тетоважа е стабилна и точни. ★ Лесно да се свитка, подвижни појас, не се лизга душеци ќе не гребење на подот, сунѓер нога е удобен и убава. ★ Заврши и лесно да го инсталирате, тоа е многу погоден за тетоважа, тетоважа, стружење, масажа, физиотерапија, масажа, убавина.Објектот Тежина : ?26.5 pounds You може да се одржи на тетоважа столици поединечно или во група ги заедно.Тоа е безбедно и удобно да работат со, и тоа го прави вашиот бизнис повеќе просперитетна, поспособните и повеќе јасни.Име : Работа стол / стружење стол / тетоважа chair Process : заварување, прашоци finish Color : црна, бела, кафеава, розова, портокалова, виолетова, вино red Style : едноставен и modern Height : 120cm (4 брзини прилагодливи)Дали да се соберат : собранието (завртка за прицврстување)Детално се прикаже : сунѓерот задебелена backrest / градите перница / седиште / подложка за нозе, 4 позиции со прилагодливи, не се лизга за исклучување на нога подлога, цврста и стабилна, безбедна тежина имајќи 250 KGMaterial : челик, сунѓерот, leather Suitable за : клиники, тетоважи, убавина, продавници, фризери, стоматологија, spas The додатоци се заврши и лесно да се инсталира.Ние обично брод 1-2 дена и се достави 10-18 дена.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат